ФІЗКУЛЬТУРНИКИ В
ГРУПАХ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ – ЦЕ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ
Мета: Уточнити та закріпити знання
дітей про здоров’я. Виховувати в них бажання бути здоровими. Виявити знання
фізкультхвилинок.
Обладнання: Малюнки, касета з музикою.
Хід заняття
І.Організаційна частина.
Привітання.
1.
Вступ.
- Добрий день діти та дорогі гості.
Як ви думаєте, чому одні люди хворіють
часто, а інші рідко? Одні увесь час скаржаться на втому, біль, а іншим час
скаржаться на втому, біль, а іншим усе дарма? Добре бути завжди в гарному
настрої, і дуже погано, коли в тебе щось болить.
Отже, сьогодні ми поговоримо про
здоров’я і що потрібно робити, щоб бути здоровими. Давньогрецький лікар
Гіппократ виявив зв’язок між здоровою людино і її характером
Він стверджував, що здорові люди
зазвичай в доброму настрої, менше втомлюються, активні.
Здавна людям всім відомо,
Що приємно буть здоровим
Тільки треба добре знати
Як здоровим стати.
2.Здоров’я – це найбільше багатств
людини.
Нарівні з силою, швидкістю, спритністю,
витривалістю, гнучкістю показником здоров’я також є добрий настрій.
ІІ. Основна частина.
-Послухайте прислів’я про здоров’я.
“Здоровий же знає, який він багатий”
“Хворому і мед гіркий”
“Здоровому все здорово”
“Здоров’я найбільше багатств у світі”
-Чи знаєте ви прислів’я про здоров’я?
(Діти говорять)
Д: “Здоров’я всьому голова”
“Здоров’я маємо не дбаємо, а втративши
плачем”
“Здоров’я людини – це найдорожчий скарб”
“Збережи здоров’я тай на все життя”
“Наше здоров’я у наших руках”.
“Коби голова здорова, будуть ваш і
корова”
“Той здоров’я не цінить хто хворим не
був”.
-Отже, у кожної людини найважливішим є
здоров’я. Дітки, а що потрібно робити щоб бути здоровим?
(Діти відповідають)
-А що потрібно нам робити на уроках, щоб
не зіпсувати своє здоров’я.
Д: - Коли читаємо не ставити книжки
близько біля очей, не горбитись, а рівно сидіти за партою, лежачи за партою не
читати, сидіти – ножки рівно, руки на парті.
-Добре, а що ще є основним для здоров’я
і на уроках і на групі продовженого дня?
Д: -Фізкультвизинки.
_Давайте з вами трохи відпочинемо.
1.Конкурс фізкультхвилинок.
- Зараз я подивлюся і наші гості, які
фізкультхвилини з вами проводять ваші класні керівники.
(Діти проводять
фізкультхвилинки).
1.Раз – підняти руки вгору,
Два нагнутися додолу.
Не згинайте діти ноги
Як торкаєтесь підлоги
Три, чотири – прямо встати
Будем знову починати.
|
2.Скільки пальців на руках?
10 гарних зайченят
Під яликою сидять
Зайці почали стрибать,
Ми їх будем рахувать:
1,2,3,4,5.
|
3.Буратіно
потягнувся.
|
Раз нагнувся, два нагнувся
Руки в
сторони розвів
Мабуть
ключик загубив
Щоб той ключик
відшукати.
На носочки
треба встати,
І
тихенько посідати.
|
- Давайте зараз визначимо переможця
нашими оплесками.
ІІІ. Підсумок спортивно-оздоровчої
години.
- Фізкультура, спорт, здоров’я –
Речі кожному потрібні
Бути сильним і здоровим –
Це найбільша радість в світі.
- Отже, що найважливішим є для людини?
- Які ознаки здорової людини?
- Що робити на уроках, щоб зберегти своє
здоров’я?
Чи потрібні нам фізкультхвилинки на
уроках та на ГПД?
Немає коментарів:
Дописати коментар